Quality

Wiemy, jak ją osiągnąć

W Felgenhauer niezależny Dział Jakości przeprowadza kontrole materiałów oraz gotowych produktów. Nasi specjaliści monitorują produkcję, a także wykonują testy po zakończeniu każdego procesu. Dzięki takim działaniom mamy pewność, że dostarczamy Klientom części zgodne z ich oczekiwaniami, które w pełni odzwierciedlają projekt oraz odpowiadają obowiązującym normom. Zwracamy uwagę na detale oraz estetyczne wykończenie elementów. Mamy świadomość, że nasze produkty mają wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie tysięcy osób na całym świecie.

System kontroli jakości

Nasze działania, których celem jest zapewnienie najwyższego standardu jakości, są audytowane i potwierdzane przez TÜV SÜD.
Prace spawalnicze posiadają certyfikację SLV Germany.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami stali, a jakość materiałów dodatkowo weryfikujemy. Każdy produkt poddawany jest serii rygorystycznych testów (makro, twardości, wytrzymałości). Zgodność elementów po obróbce porównujemy z otrzymanym od Klienta modelem 3D. Przeprowadzamy również badania w laboratorium w Zielonej Górze.

Dział pierwszych wzorców

Na indywidualne zamówienie Klienta możemy wykonać pierwsze wzorce naszych komponentów, które w przyszłości będą powstawać w ramach seryjnej produkcji. Są to gotowe części produkowane zgodnie z wytycznymi projektu.

Wszystko pod kontrolą

Spektrometr

Pewna i dokładna analiza
składu chemicznego stali
użytej do produkcji

Ramiona pomiarowe Faro

Precyzyjna kontrola wymiarów komponentów przeprowadzana na etapie produkcji

Tak osiągamy doskonałość!

miernik grubości
powłoki lakierniczej

wysokościomierz

wskaźnik głębokości

szczelinomierz

kątownik

połyskomierz

suwmiarka

średnicówka
trzy-punktowa

sprawdzian
otworów

mikrometr

miernik chropowatości
powierzchni

miernik kątów

poziomnica
elektroniczna

sprawdzian
gwintów

spoinomierz

Certyfikaty

Scroll to Top