Święta w Felgenhauer

Grudzień w Felgenhauer upłynął pod znakiem wspólnego przygotowywania się do Świąt. Czas ten wypełniony był spotkaniami i rozmowami przy dobrym cieście i gorącej herbacie. Nie zabrakło też prezentów oraz dzielenia się radością z innymi.

Spotkania nie zawsze przy stole

Wigilijna kolacja, w której uczestniczyła część pracowników, była zwieńczeniem świątecznych inicjatyw i spotkań w Felgenhauer. Były życzenia, opłatek i rozmowy o tym, co w ostatnich dniach działo się w firmie. A działo się wiele, bo grudzień to czas wielu aktywności, które powoli stają się już małymi tradycjami.

Na początku miesiąca odbyło się wspólne pakowanie prezentów dla dzieci pracowników. Chętni spotkali się w biurze, by przy choince wypełnić paczki zestawami klocków Lego, kartami podarunkowymi, przyborami plastycznymi i butelkami filtrującymi. Nie zabrakło przy tym dobrej zabawy, humoru, gorącej herbaty i oczywiście muzyki. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem, bo jak przekazali nam rodzice – dzieci były zachwycone!

Świąteczna delegacja wyruszyła z prezentami również do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubsku, gdzie miała przyjemność uczestniczyć w przygotowanych zabawach. Były tańce, teleturniej i quiz z wiedzy o Tym, którego Imię Warto Wymawiać, czyli o Mikołaju. Wiedza dzieci na jego temat robi wrażenie! Podsumowaniem wyjątkowego spotkania było wręczenie paczek.

Na mikołajkowej trasie znajdował się również wspierany przez Felgenhauer klub UKTS Olimpia Lubsko. Młodzi zawodnicy zaprezentowali, jak wygląda prawdziwy turniej tenisa stołowego. Było o co walczyć! Puchar Świętego Mikołaja to naprawdę wyjątkowa nagroda. Na uczestników czekały także inne niespodzianki.

Tomasz Kret

Spotkania w luźnej atmosferze dobrze wpływają na budowanie relacji w firmie. I chociaż staramy się organizować je przez cały rok, to grudzień i świąteczny nastrój sprzyjają temu jeszcze bardziej. Zwłaszcza jeżeli doda się do tego wspólny cel. Naszym było zadbanie o radość najmłodszych – mówi Tomasz Kret, CFO Felgenhauer

…by Święta były magiczne

Teraz jednak przyszedł czas na to, by dopełnić Święta tym, co najważniejsze – czasem z bliskimi.

W tym miejscu w imieniu firmy Felgenhauer pragniemy złożyć życzenia wszystkim osobom, które mieliśmy przyjemność spotkać w mijającym roku – Naszym Partnerom, Pracownikom, Klientom. Niech nadchodzące dni wypełnią się chwilami, które staną się w przyszłości jednymi z najpiękniejszych wspomnień.

Niech te Święta pełne będą uśmiechu, spokoju i dobrego jedzenia, a Nowy Rok przyniesie ze sobą wiele sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Równocześnie chcemy podziękować każdej osobie zaangażowanej w działania Felgenhauer za zaufanie oraz wspieranie rozwoju firmy. Z takimi ludźmi wokół siebie można osiągnąć wszystko.

Wesołych Świąt!

Scroll to Top