Felgenhauer Dostawcą Roku 2021 KION Group

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez KION Group tytułem Dostawca Roku 2021. Nagroda jest dla nas ukoronowaniem wieloletniej współpracy z jednym z największych producentów urządzeń transportu wewnętrznego, właściciela takich marek jak Linde oraz Still.

– Sposób, w jaki się komunikujemy i współpracujemy, odzwierciedla bardzo dobre partnerstwo – takimi słowami w trakcie gali opisana została relacja biznesowa między KION Group a Felgenhauer. Realizowanie zamówień na rzecz światowego lidera wśród producentów wózków widłowych udowadnia, że nasze części odpowiadają nawet najwyższym standardom. Otrzymane wyróżnienie podkreśla pozycję, jaką wypracowaliśmy w branży transportu wewnętrznego materiałów, dostarczając na czas tysiące niezawodnych komponentów.

Stawiamy na jakość

Od 2011 r. produkujemy części do wózków widłowych, które trafiają do pojazdów pracujących w największych magazynach na świecie. Jest to możliwe, dzięki zachowaniu bezwzględnej jakości naszych produktów. Mamy świadomość, że od ich wytrzymałości zależy komfort i bezpieczeństwo osób, które na co dzień korzystają z urządzeń. Aby sprostać temu zadaniu, przeprowadzamy ścisłe kontrole, testy oraz z precyzją weryfikujemy zgodność wymiarów. Tworzymy własne oprzyrządowanie niezbędne do realizacji projektu, a na życzenie Klienta wykonujemy prototypy i pierwsze wzorce części. Wszystko po to, by mieć pewność, że każdy element spełnia postawione wymagania.

Dowiedz się więcej o jakości Felgenhauer

Niezawodny partner

Ta współpraca trwa już od wielu lat i możliwa jest przede wszystkim dzięki wzajemnemu zaufaniu i zrozumieniu. Jesteśmy z tego naprawdę dumni – podczas odbierania nagrody mówił prezes zarządu Wolfgang Felgenhauer.

KION Group jest międzynarodowym liderem wśród producentów wózków widłowych i urządzeń magazynowych. Właścicielem marek Linde oraz Still, które są rozpoznawalne i cenione na wielu kontynentach. Innowacyjne rozwiązania oraz niekwestionowana ja-kość urządzeń sprawiają, że wykorzystywane są one w magazynach, fabrykach i cen-trach dystrybucyjnych firm w ponad 100 krajach. Wiemy coś o tym, bo sami z nich korzystamy.

To dla nas ważne wyróżnienie, które jest zasługą całego zespołu. Pragniemy więc z tego miejsca podziękować wszystkim osobom pracującym przy produkcji, w dziale logistyki oraz obsługi Klienta. To Wasze codziennie osiągnięcia składają się na wspólny sukces Felgenhauer.

Dziękujemy!

Scroll to Top